kancelaria@cen.pl

696 30 60 60
501 01 77 73

Kancelaria Odszkodowawcza CEN Sp. z o.o. działa stosując wysokie standarty etyczne. Nie podpisujemy umów w szpitalach czy też przychodniach, działamy przede wszystkim na zasadzie polecenia – wiemy, iż zadowolony Klient jest naszą najlepszą reklamą!

 

Od naszych Klientów nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, działamy na zasadzie: płacisz za efekt, a nie starania. Nasze wynagrodzenie w całości zależy od kwoty uzyskanego odszkodowania, pobieramy procentowe honorarium od wywalczonej kwoty.

 

Naszą naczelną zasadą jest informowanie na bieżąco Klienta o każdym istotnym kroku podjętym w sprawie, oczywiście w preferowanej przez niego formie (pismo, telefon, mail, sms). W naszej Kancelarii nie uświądczą Państwo sytuacji, że nikt nie odbiera telefonów lub przez kilka dni nie odpowiada na maile. Nawet w przypadku niemożności odebrania telefonu w danej chwili (np. w przypadku przebywania na spotkaniu z innym Klientem lub w sądzie), zawsze staramy się skontaktować z Klientem w ciągu 24 godzin.

 

Zgodnie z naszym mottem: Concordia Est Naturalis (zgoda jest naturalna, jest naturalnym stanem rzeczy) przeważanie dążymy do polubownego zakończenia sprawy. Jednakże najważniejszy jest dla nas interes naszego Klienta i dlatego, gdy zawiodą wszelkie inne możliwości nie stronimy od wejścia na drogę postępowania sądowego.

 

W przypadku zaproponowania przez zakład ubezpieczeń ugody, zawsze w pierwszym rzędzie analizujemy zasadność jej podpisania w aspekcie indywidualnej sytuacji osoby Poszkodowanej (stan jej zdrowia i mozliwość ewentualnego pogorszenia się tego stanu w przyszłości). Dopiero mając pewność, iż takie rozwiązanie jest bezpieczne dla naszego Klienta negocjujemy najkorzystniejsze dla niego warunki i końcową propozycję przedstawiamy do akceptacji Klientowi – nie podpisujemy ugód bez wiedzy Klienta!